Jak kupować na Allegro Jakie ułatwienia dla kupujących ma Allegro

Jak kupować na Allegro? Jakie ułatwienia dla kupujących ma Allegro?

Coraz większy odsetek Polaków decyduje się na robienie zakupów przez Internet. Oprócz sklepów online uwielbiamy kupować na platformie Allegro. To bardzo dobre miejsce w sieci, w którym możemy kupić zróżnicowane towary zarówno od prywatnych użytkowników, jak i profesjonalnych sprzedawców.

Raty ZERO

Pierwszym z ułatwień, które Allegro oferuje swoim klientom, są Raty ZERO. Dzięki nim możliwe jest opłacenie ratalne zakupu droższych przedmiotów np. telewizora, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jak kupić na raty na Allegro wskazuje subasta.pl. Kredytów udzielą Alior Bank S.A., mBank S.A., AS INBANK, które umożliwiają korzystanie z Limitu odnawialnego Allegro w ramach Transakcji Raty Od.nowa, a także BNP Parabis Bank Polska w ramach Pożyczki Raty PayU 0%. Warto pamiętać, że mimo zawierania umowy na odległość banki oceniają wiarygodność kredytową kredytobiorcy i mogą wydać negatywną decyzję odnośnie do Rat ZERO dla konkretnego przypadku. Z usługi można skorzystać, zamawiając produkty, których wartość wraz z dostawą wynosi od 100 zł do 10.000 zł. Istnienie możliwość zsumowania ratalnej spłaty zobowiązania za kilka produktów oraz od różnych sprzedawców. Oferta dotyczy wybranych produktów.

Allegro Smart

Allegro Smart jest ofertą skierowaną do użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach dostawy, ewentualnych zwrotów oraz posiadać dostęp do unikalnych ofert. Allegro umożliwia aktywowanie za darmo usługi Allegro Smart. W jej ramach użytkownik dostaje 5 darmowych dostaw. Gdy je wykorzysta, podejmie decyzję, czy chce wykupić pakiet, czy zrezygnować z korzystania z usługi. Warto zaznaczyć, że aby aktywować darmową dostawę, należy dokonać zakupu u jednego sprzedawcy za minimum 40 zł w przypadku dostawy do Paczkomatów i punktów odbioru oraz minimum 80 zł w przypadku przesyłki kurierskiej. Ponadto w zakładce Smart codziennie pojawiają się Limitowane Smart! okazje, z których mogą skorzystać użytkownicy usługi.

Allegro Zapłać Później

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Allegro uruchomiło usługę Allegro Zapłać Później. W jej ramach nieodpłatnie można przedłużyć czas zapłaty za zamówienie do 30 dni. Po upływie tego terminu można zrobić to, płacąc za usługę 5% kwoty zamówienia. Przedłuża to czas na spłatę zobowiązania o kolejne 30 dni. Daje to w sumie możliwość odroczenia zapłaty za towar na 60 dni. Warto zaznaczyć, że za towar zapłacić można w dowolnym momencie, nie trzeba czekać do zakończenia odroczenia. Usługa ta dostępna jest podczas dokonywania wszystkich zakupów.

Jak kupować na Allegro?

Allegro to bardzo elastyczna platforma, dlatego umożliwia wiele zróżnicowanych form zakupu. Jedną z bardzo praktycznych opcji jest możliwość zakupu zarówno po zalogowaniu, jak i bez zakładania konta, gdy na Allegro kupuje się sporadycznie. Warto jednak zaznaczyć, ze bez rejestracji nie działają opisane wyżej ułatwienia. Założenie konta jest darmowe, dlatego warto to zrobić. Drugim aspektem jest możliwość kupowania produktów w cenach podanych przez sprzedawców z opcją „kup teraz”, jak i udział w licytacjach. Licytując towar, stanie się on własnością kupującego, gdy w momencie zakończenia licytacji jego oferta będzie najwyższa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij