Odkryj rewolucję w koloryzacji i poznaj 3 nowości od Matrix

Wkraczając w erę rewolucji koloryzacyjnej, Matrix oferuje nam trzy nowości, które zmieniają zasady gry. Odkryj niezwykłe doświadczenie koloru i pielęgnacji dzięki innowacyjnemu Color Balm oraz potężnemu High Riser Pre-Bonded. To więcej niż produkty – to manifest nowoczesnej koloryzacji, gdzie kreatywność spotyka się z troską o zdrowie włosów.

SoColor Sync Pre-Bonded – alkaliczne i kwasowe tonery do włosów

Matrix SoColor Sync Pre-Bonded to rewolucyjna koloryzacja, wzbogacona o innowacyjną technologię Pre-Bonded, skutecznie chroniącą włosy podczas procesu koloryzacji. Farbowanie włosów bez amoniaku z wykorzystaniem tego produktu, gwarantuje nie tylko doskonałe krycie, ale także jednolity efekt barwienia. Dzięki taurynie i polimerom kationowym, technologia Pre-Bonded dodatkowo dba o integralność wiązań włosów, minimalizując ryzyko ich uszkodzenia.

Zestawienie tonerów kwasowych SoColor Sync Pre-Bonded to kolejny etap innowacji, zachowujący zalety technologii Pre-Bonded. Brak amoniaku zapewnia bowiem nie tylko ochronę pasm, ale również jednolity, pierwszorzędnie kryjący efekt koloryzacji. Warto podkreślić, że dzięki tej linii produktów unikniemy niechcianego efektu „podjaśnienia”, osiągając pożądane rezultaty podczas każdej sesji farbowania.

Light Master High Riser Pre-Bonded – puder rozjaśniający z technologią ochronną 

High Riser Pre-Bonded to prawdziwy potentat w świecie rozjaśniaczy od Matrix, oferujący imponujące rozjaśnienie aż do 9 poziomów. To niezwykłe osiągnięcie zawdzięcza wysokiemu stężeniu kwasu cytrynowego i glicyny, które odgrywają kluczową rolę w ochronie wewnętrznej struktury włosa podczas procesu rozjaśniania. Dzięki temu unikalnemu połączeniu składników, włókna pozostają silne, co umożliwia bezpieczne osiągnięcie platynowego blondu nawet z najciemniejszych baz w trakcie jednej koloryzacyji.

High Riser Pre-Bonded to nie tylko gwarancja imponującego rozjaśnienia, ale także najwyższego stężenia Bondera w całym portfolio Matrix. To produkt, który nie tylko kreuje wyjątkowe efekty, ale również dba o trwałość i zdrowie włosów, sprawiając, że proces rozjaśniania staje się nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny i komfortowy dla włosów.

Color Balm – odżywka koloryzująca

Matrix Color Balm to niezwykła odżywka koloryzująca, która już po jednym użyciu dostarcza intensywnej pielęgnacji. Jej unikalna formuła nie tylko wzmacnia kolor, ale także dogłębnie odżywia włosy w zaledwie kilka minut, eliminując konieczność dokonywania wyboru między koloryzacją a pielęgnacją. To produkt, który redefiniuje doświadczenie zabiegu koloryzacji, oferując głęboko pielęgnującą formułę, bez kompromisów.

Color Balm to więcej niż zwykła odżywka koloryzująca – to 100% wegańska formuła, dostosowana do każdego typu włosów i ich struktury, bez względu na to, czy są naturalne czy koloryzowane. Pozwala na kreatywną zabawę kolorem bez zobowiązań, zapewniając jednocześnie 10-krotne wygładzenie włosów. To nie tylko kosmetyk, to rytuał pielęgnacyjny, który sprawia, że włosy stają się nie tylko pięknie zabarwione, ale także zdrowe i lśniące.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij